Back

Strom splněných přání

Formulář pro žadatele - ZDE

Jsem Pavla, důchodkyně a nepovedlo se mi našetřit tolik, abych mohla vnoučatům koupit hezké dárky, pár drobností už mám připravených, ale zasloužili by si ještě Něco, třeba krabici lega. Tu si ale nemůžu dovolit.

Přejte si ji pro své vnoučata pod Stromem splněných přání.

Jsem důchodce a mám 2 úžasné vnučky, rád bych jim pořídil něco pod stromeček, ale to víte jsem sám a já už ani nevím, co by je potěšilo a kde se to dá pořídit. A dát jim 200Kč se stydím.

Přejte si pro své vnoučky dárek pro holky podle věku pod Stromem splněných přání. Jsme mámy umíme to vymyslet i zařídit.

Nemáme to teď vůbec jednoduché, zvedli nám nájem a ty energie.. Pro děti mám koupené praktické dárky, hračku pro každého si už ale nemůžeme dovolit.

Napište dopis Ježíškovi a Strom splněných přání Vám udělá radost.

Jsme na ně sama, jen tak tak měsíčně vycházíme a Vánoce všechny náklady na jídlo a tak, je toho mna mne moc. Skromné dárky se snažím vynahradit společně stráveným časem. Kluci to ví, ale co si budeme říkat nová taška do školy anebo poradna zimní bunda by jim udělali ohromnou radost.

Přejte si ji pro své děti, to po čem doopravdy touží.

Jsem Klára a mám moc hodné sousedy, dělají, co můžou ale život nemají lehký. Vím ze nemají možnost dětem pořídit mnoho dárku ale snaží se. Moc bych si pro jejich děti přála …

…. Ano přejte si, dárky předáme přímo rodičům před Vánoci. O Kláře jim říct můžeme, ale nemusíme, to si řekne sama:)

A jak to máme vymyšlené?

Pavla vyplní přihlášku a dárek, který si přeje pro své vnoučata (pro každého svůj). My připravíme dopis Ježíškovi, kde bude uvedeno Holčička 7let, Kluk 5let. Dopis si vybere někdo hodný a rezervuje si zajištění dárku. Do 16.12.2022 dárek přiveze do centra Pecka. Od 19.12.2022 si Pavla dárek vyzvedne u nás v Pecce, zabalí si ho (nebo s balením pomůžeme) a bude čekat na štědrý den, kdy sama předá dárek dětem.

Nestojíme o oficiality a fotky jak předáváme dětem dárky, chceme abyste je předali Vy, aby je přinesl Ježíšek, tak jak to má být:)

Protože všechny děti si zaslouží kouzelné Vánoce!

V letošním roce chceme nabídnout pomoc dětem z rodin, které žijí ve složitějších životních podmínkách. Život není jednoduchý a ne každý má to štěstí a může svým dětem plnit přání. Proto chceme pomoct rodičům, který si z vážného důvodu nemůžou dovolit pořídit dárek, po kterém jejich dítě touží.

Rozhodli jsme se uspořádat Strom splněných přání věnovaný dětem z Černokostelecka. Akce se týká obcí Černokostelecka, které jsou pro tento účel určeny spádovou oblastí ZŠ a MŠ Kostelec n.Č.l., v odůvodnitelných případek i další obce z okolí.

V průběhu listopadu bude probíhá registrace dětí – zájemců o vánoční dárek (do 24.11.) a při akci Rozsvěcení stromečku v Kostelci nad Černými lesy (26.11.) začne prezentace přání a následný příjem dárků.

Žádat je možné pro všechny své děti ve věku 0-15 let, v případě těhotenství i pro sebe novorozeneckou výbavu. 

 
Formulář je nutné vyplnit pro každé dítě zvlášť.
 
U vánočních přání bude uvedeno pouze pohlaví a věk.
Garantujeme anonymitu žadatelů.
 

Registrace zájemců 24.11.2022 do 23:59 hod.

Plnění přání 26.11.-16.12.2022

Výdej dárků 19.-21.12.2022 po domluvě.

 

Děkujeme za podporu při šíření informace mezi naše spoluobčany a na patřičná místa.